• Olympijský odznak všestrannosti - krajské kolo

• Dňa 11. 4. 2024 sa konalo krajské kolo Olympijského odznaku všestrannosti. Naši žiaci a žiačky podali excelentný výkon a z 31 družstiev sa umiestnili na 1. mieste!!! Víťazstvom si vydobyli účasť v celoslovenskom finále v Šamoríne! Gratulujeme!!!

• Veľkonočný florbalový turnaj 3. - 4. ročníka

• Dňa 27. 3. 2024 sa odohral Veľkonočný florbalový turnaj 3. a 4. ročníka. Naši žiaci a žiačky si svojou skvelou hrou vybojovali 2. miesto! Za najlepšieho hráča tímu bol vyhlásený Peter Donoval zo 4.B. Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

• MIDIcoolvolley žiačok (4-kový volejbal)

• Dňa 26. 3. 2024 sa odohralo okresné kolo v MIDIcoolvolleybale. Naše žiačky hrali krásny volejbal, no chýbala nám úspešná koncovka. No aj napriek tomu sme spokojné so svojím výkonom. Odnášame si krásne 3. miesto! Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu!

• Vybíjaná - okresné kolo

• Dňa 21. 3. si naše dievčatá po ťažkých zápasoch vybojovali krásne 3. miesto v okresnom kole vo vybíjanej! Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu!

• Vybíjaná - obvodné kolo

• Dňa 12. 3. sa odohralo obvodné kolo vo vybíjanej. Naše žiačky nedali šancu ani jednému družstvu a postupujú z 1. miesta na okresné kolo! Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy !!!

• Okresné kolo žiakov v stolnom tenise

• Dňa 8. 2. 2024 sa odohralo okresné kolo v stolnom tenise, v ktorom sa stretlo 7 škôl. Naši žiaci po krásnych výkonoch napokon obsadili 3. miesto! Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu!

• Okresné kolo v basketbale žiačok 5. - 9. ročníka

• Dňa 11. 1. 2024 sa konalo okresné kolo v basketbale žiačok 5. - 9. ročníka. Dievčatá odohrali 3 zápasy, z čoho si pripísali len 1 prehru a vybojovali si krásne 2. miesto. Gratulujeme a ďakujeme za účasť!

• Savio CUP florbal žiačok

• Dňa 14. 12. 2023 sa konalo školské kolo 1. ročníka Savio CUP vo florbale žiačok. Dievčatá boli skvelé a po tesnej prehre 2:3 so ZŠ Alexyho si vybojovali 3. miesto. Gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy!!!

• Basketbal žiakov 5. - 9. ročníka ZŠ

• Okresné kolo:

Dňa 7. 12. 2023 sa na našej škole konalo okresné kolo v basketbale žiakov. Tento rok nám sily nestačili na postup do semifinále a umiestnili sme sa na 6. mieste. Aj napriek neúspechu trénujeme ďalej a zdokonaľujeme sa v technických zručnostiach. Chalani ďakujeme za reprezentáciu školy!

• Super florbal detí 3. - 4. ročník ZŠ

• Okresné kolo:

Dňa 29. 11. 2023 žiaci a žiačky 4. ročníka reprezentovali školu vo florbale. Dve víťazstvá a dve prehry nám priniesli krásne 3. miesto. Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy!

• Okresné kolo vo volejbale žiačok 5. - 9. ročníka

• Dňa 21. 11. 2023 sa odohralo okresné kolo vo volejbale žiačok. V skupine sme skončili na 1. mieste. O postup do finále sme hrali zápas so Sliačom, ktorý nám dal zabrať, no dievčatá zabojovali a vyhrali 2:1. Finálový zápas bol vyrovnaný, no nenechali sme nič na náhodu a vyhrali sme 1. miesto!!! Dievčatá ste úžasné, gratulujeme!!!

• Okresné kolo vo volejbale žiakov 5. - 9. ročníka

• Dňa 16. 11. 2023 sme reprezentovali našu školu v okresnom kole vo volejbale žiakov. Zo skupiny sme postúpili z 1. miesta. Ťažkým súbojom sme sa prebojovali do finále, kde sme zdolali Dobrú Nivu 2:0 a odnášame si najcennejšie 1. miesto. Chalani ste skvelí!!! Gratulujeme!!!

• Okresné kolo v cezpoľnom behu

• Dňa 8. 11. 2023 sa konalo okresné kolo v cezpoľnom behu na ZŠ Sliač. Dievčatá behali výborne, no nestačilo to na prvé 3 miesta. Chlapci zabojovali a v družstvách získali 2. a 3. miesto. V jednotlivcoch sa Šimon Dolinec umiestnil na výbornom 2. mieste! Gratulujeme!