• Pilotný turnaj v tenise - MODULY

• Dňa 19. 6. sa konal v Lieskovci tenisový turnaj medzi základnými školami, ktoré boli zapojené do modulov - tenis. Z 10 škôl sa naša škola umiestnila na krásnom 2. mieste, o ktorom rozhodla len jedna loptička! Gratulujeme našim tenistom : Richard Orolín, Samuel Brťka a Matej Chovan. Do modulov sa zapojíme určite aj budúci školský rok v spolupráci s Top tennis academy Zvolen. Ďakujeme!

• Okresné kolo žiakov 1. stupňa ZŠ v atletike

• Dňa 8. 6. 2023 sa konalo okresné kolo žiakov 1. stupňa ZŠ v atletike. Našu školu reprezentovalo 12 žiakov. Ocenení boli:

Verona Dubravská z 2.B (1. miesto - hod kriketovou loptičkou, 1. miesto - skok do diaľky, 3. miesto - beh na 50 m)

Tamara Marková z 2.A (2. miesto - beh na 50 m)

Matúš Valach z 2.A (2. miesto - hod kriketovou loptičkou) Blahoželáme.

• Atletika mladších žiakov a žiačok 5. - 7. ročníka

• Dňa 31. 5. 2023 sa konalo okresné kolo v atletike mladších žiakov a žiačok. Naši žiaci a žiačky dosiahli výborné výsledky. V šprinte na 60 m Adam Holesch 3. miesto a Liliana Primusová krásne 1. miesto. V hode vortexom obsadil Peter Józsa 2. miesto. V skoku do diaľky Adam Holesch 2. miesto a Liliana Primusová 1. miesto. V behu na 800 m získal Šimon Dolinec 2. miesto. V behu na 600 m obsadila Ema Osrolucká 4. miesto. V záverečnej štafete naši chlapci Adam Holesch, Tadeáš Bálint, Ján Pokoš a Patrik Sebastian Jakubec obsadili 1. miesto! Gratulujeme!!!

• Atletika žiakov a žiačok 5. - 9. ročníka

• Dňa 24. 5. 2023 sa konalo okresné kolo v atletike. Naši žiaci a žiačky podali perfektné výkony. Dievčatám len o 1 bod uniklo prvenstvo, tak skončili nakoniec na 2. mieste. Chlapci sa bodovo umiestnili tiež vysoko a obsadili 4. miesto. Gratulujeme!

• Krajské kolo futbal žiačok 5. - 7. ročníka

• Dňa 23. 5. 2023 sa konalo krajské kolo vo futbale dievčat v Banskej Bystrici na futbalovom ihrisku Radvaň. Dievčatá si vybojovali krásne 3. miesto. Gratulujeme!

• McDonald´s Cup - futbal žiakov a žiačok

• Okresné kolo

Dňa 4. 5. 2023 sa na MFK Zvolen odohralo okresné kolo vo futbale žiakov a žiačok ZŠ. Po tesnom výsledku 4:5 sme nepostúpili zo skupiny, no v zápase o 5. miesto sme už nič nenechali na náhodu a vyhrali sme 5:0. Gratulujeme!

• Olympijský odznak všestrannosti - krajské kolo BB

• Dňa 27. 4. 2023 sa uskutočnilo v Banskej Bystrici krajské kolo Olympijského odznaku všestrannosti. 26 škôl z banskobystrického kraja bojovalo o postup na celoslovenské kolo do Šamorína. Naši žiaci nemali konkurenciu a z 1. kola postúpili do finále, kde sa stretli 4 najlepšie školy. Víťazstvo nám ušlo iba o 12 sekúnd, keď sme spravili zopár chybičiek a zarátali nám trestné sekundy. Nakoniec sme sa umiestnili na 2. mieste, čo je výborný výsledok! Gratulujeme!

• Školský pohár SFZ - futbal - regionálne kolo

• Dňa 26. 4. 2023 sa na MFK Zvolen odohralo regionálne kolo vo futbale žiačok 5. - 7. ročníka. Žiačky hrali jeden zápas proti Detve, ktorý vyhrali s tesným výsledkom 12:11 a tým si vybojovali účasť na krajskom kole. Gratulujeme!

• McDonald´s Cup - futbal žiakov a žiačok

• Dňa 25. 4. 2023 sa konalo na našej škole školské kolo vo futbale žiakov a žiačok 1. stupňa. Náš tím sa umiestnil na 2. mieste a tým si vybojoval postup na okresné kolo. Gratulujeme!

• Malý futbal žiačok 5. - 7. ročníka

• Okresné kolo

Dňa 13. 4. 2023 sa konalo na našej škole okresné kolo v malom futbale žiačok. Naše žiačky nedali nikomu šancu a s krásnymi výsledkami nad 10 gólov vyhrali 1. miesto a postúpili na krajské kolo, ktoré sa bude konať v Banskej Bystrici. Dievčatám gratulujeme a držíme im palce v ďalšom kole.

• Volejbal - žiačky

• Dňa 5. 4. 2023 sa na ZŠ Nám. Mládeže uskutočnil volejbalový turnaj žiačok (nepostupová súťaž).  Dievčatá zo skupiny postúpili na 2. mieste, kde sa stretli s ťažkým súperom. To už bolo nad ich sily a s krásnym hráčskym výkonom si vybojovali 4. miesto. Gratulujeme.

• Volejbal - žiaci

• Dňa 30. 3. 2023 sa na ZŠ Nám. Mládeže uskutočnil volejbalový turnaj žiakov (nepostupová súťaž). Chlapci zo 6. družstiev skončili na krásnom 2. mieste. Gratulujeme.

• Basketbal - dievčatá

• Dňa 24. 3. 2023 sa konal na našej škole nepostupový turnaj žiačok v basketbale. Dievčatá boli skvelé a vybojovali si 3. miesto. Ďakujeme.

• Vybíjaná

• Okresné kolo

Dňa 9. 3. žiačky 7.ročníka reprezentovali našu školu v okresnom kole vo vybíjanej. Konkurencia bola silná, no aj napriek tomu si dievčatá vybojovali krásne 2. miesto. Ďakujeme všetkým, čo nás prišli podporiť a držali nám palce!

• Basketbal - žiaci

• Dňa 23. 3. 2023 sa konal na našej škole nepostupový turnaj v basketbale žiakov. Chlapci boli výborní, všetkých zdolali  a vybojovali si perfektné 1. miesto. Gratulujeme.

• SUPER Florbal pohár

• Žiačky 7. - 9. ročníka dňa 8. 2. 2023 reprezentovali školu vo florbalovej súťaži SUPER Florbal pohár, kde vybojovali krásne 3. miesto. Gratulujeme!

• Turnaj základných škôl v stolnom tenise

• Dňa 16. 11. 2022 sa uskutočnilo školské kolo v stolnom tenise. Súťaž sa konala na ZŠ sv. Dominika Savia, kde spomedzi siedmich škôl naši žiaci v zložení M. Šufliarsky (9.B), D. Trnavský (8.C), R. Lihocký (8.C) a K. Krnáč (8.A) obsadili nádherné 1. miesto.

Chlapci vzorne reprezentovali nielen seba, ale aj našu školu, začo im veľmi pekne ďakujeme. Učitelia TSV.