• Atletický 4-boj – krajské kolo

• Dňa 3.6. 2022 sa konalo v Žiari nad Hronom krajské kolo v atletickom 4-boji.

Opäť sa súťažilo v skoku do diaľky, šprinte na 60 m, behu na 600 m/1000 m  a hod nerf. Našu školu reprezentovali postupujúci z okresného kola a to Liliana Primusová zo 6.A a Samuel Hanus zo 7.C. Obidvaja podali veľmi vynikajúce výkony, čo sa podpísalo aj na výsledkoch: Liliana Primusová skončila na krásnom 6. mieste z 25. pretekárok a Samuel Hanus na úžasnom 9. mieste z 24. pretekárov. Gratulujeme!

• Atletický 4-boj

• Dňa 26.5. 2022 žiaci ZŠ M.Rázusa reprezentovali školu v atletickom 4-boji (šprint na 60 m, hod nerf, skok do diaľky a beh na 600 m – dievčatá, beh na 1000 m chlapci. Samuel Nôta získal 1. miesto v behu na 1000 m. Celkové umiestnenie: Samuel Hanus a Liliana Primusová obsadili v 4-boji krásne 2.miesto a postupujú do krajského kola. Gratulujeme!

• Florbal starších žiakov - okresné kolo

• Dňa 20. mája sa uskutočnila súťaž Okresné kolo florbalu starších žiakov. Súťaž sa konala na ZŠ, Námestie mládeže Zvolen a zúčastnilo sa jej 9 základných škôl. Našim žiakom chceme aj touto cestou poďakovať za reprezentáciu našej školy.

• Futbal mladších žiačok – krajské kolo

• Dňa 19.5. 2022 sa mladšie žiačky zúčastnili na krajskom kole vo futbale mladších žiačok, ktorý sa konal v Banskej Bystrici. Dievčatá jeden zápas vyhrali a druhý remizovali, no šanca na postup nám predsa len unikla kvôli bodovému skóre. Dievčatá boli skvelé a bojovali do poslednej chvíle. Gratulujeme!

• Florbal starších žiačok – okresné kolo

• Dňa 16.5. 2022 sa staršie žiačky našej školy zúčastnili na florbalovom turnaji starších žiačok, ktorý sa konal na ZŠ D.Savia vo Zvolene. Dievčatá obsadili krásne 3. miesto. Gratulujeme!

• Krajské kolo v plávaní a vo vodnom póle ZŠ

• Dňa 11.5.2022 sa konalo krajské kolo v plávaní  a vo vodnom póle ZŠ.

Výsledková listina nemohla vyzerať lepšie. Reprezentanti našej školy si odniesli celú plejádu ocenení a postupujú do celoslovenského kola v Šamoríne.

Mini vodnopólová súťaž 2.-4.roč. ZŠ MIX                1.miesto

4x25 m plavecká štafeta MIX                                     1.miesto

25m voľný spôsob žiačky 2.-3.roč.                            1.miesto

25m voľný spôsob žiaci 2.-3.roč.                               3.miesto

25m voľný spôsob žiačky 4.roč.                                 2.miesto

25m voľný spôsob žiačky 4.roč.                                 3.miesto

25m voľný spôsob žiaci 4.roč.                                    1.miesto

25m voľný spôsob žiaci 4.roč.                                    3.miesto

Všetkým účastníkom ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej školy.

• Bedminton žiakov a žiačok ZŠ - okresné kolo

• Dňa 28.4. 2022 sa v Športovej hale Effort vo Zvolene konal bedmintonový turnaj medzi základnými školami. Naši žiaci obsadili krásne 3. miesto.

• Vybíjaná žiačok ZŠ – okresné kolo

• Dňa 22.4. 2022 sa na našej škole uskutočnil turnaj vo vybíjanej žiačok ZŠ. Zo zúčastnených 6. škôl sme sa umiestnili na krásnom 2. mieste.

• OLOV – Olympijský odznak všestrannosti – krajské kolo

• Dňa 7.4. 2022 sa žiaci 6.ročníka zúčastnili krajského kola OLOV v BB. Tu sú výsledky:

Chlapci:      10. miesto - Jakub Vozár,

11. miesto - Jakub Zajac

Dievčatá:     9. miesto - Alexandra Stašeková,

1. miesto - Liliana Primusová a postup na celoslovenské kolo v Šamoríne!

Družstvo:     5. miesto - Timea Mesárošová, Nikola Pernecká, Jakub Pohl a Adam Holesch.

• Turnaj základných škôl v stolnom tenise

• Dňa 30.03. 2022 sa na ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen uskutočnil turnaj základných škôl v stolnom tenise. Medzi piatimi zúčastnenými školami obsadili naši chlapci pekné 2. miesto.

Zostava: T. Minich, M. Šandor, M. Šufliarsky, D. Trnavský.

Video_-_turnaj_v_stolnom_tenise_ZS_sv._Dominika_Savia_Zvolen.mp4